travelcircus

Ruby Marie Hotel

Kaiserstrasse 2-4, 1070 Vienna
Zobrazit na mapě

Ruby Marie Hotel

4
Vychutnejte si luxusní atmosféru bývalého obchodního domu'

Co je součástí

 • Od 1 noci v pokoji dle vlastního výběru

 • Denní snídaně

 • přístup do místnosti pro jógu s volně dostupnými podložkami

Co milujeme

 • Idylická střešní terasa s kavárnou a lehátky

 • Hotelová knihovna

Hudba hraje v konceptu hotelu Ruby Marie velkou roli - hosté hotelu si mohou poslechnout živé koncerty v baru nebo si půjčit jednu z elektrických kytar.

Co je součástí

 • Od 1 noci v pokoji dle vlastního výběru

 • Denní snídaně

 • přístup do místnosti pro jógu s volně dostupnými podložkami

97%
Doporučení
267 Recenze
Tripadvisor
3356 Recenze
2

Vyberte doplňkové služby

Dostupné doplňkové služby závisí na vybraném pokoji. Můžete si objednat další atrakce, jako jsou masáže, lázně, tenisový kurt, fotbalové tréninky pro děti atd. Nejprve si prosím vyberte pokoj.

Popis

Ruby Marie Hotel

Proč chodit daleko, když jsou dobré věci tak blízko? Mocné stavby s pohnutou historií, idylické zelené plochy a rozmanitá kulturní krajina lákají každoročně do rakouské metropole cestovatele z celého světa. Projděte se po pikantním starém městě, projděte se po exkluzivních nákupních ulicích nebo se zastavte v jedné z mnoha hospůdek, které vás budou rozmazlovat specialitami tohoto regionu.

Ruby Marie Hotels se nachází ve více než 100 let staré budově nedaleko vídeňského vlakového nádraží Westbahnhof a na okraji známé ulice Mariehilf Strasse a své hosty vítá od roku 2015. Tato impozantní budova, v níž se dříve nacházel první rakouský obchodní dům, v němž se prodávalo vše od domácích potřeb až po nejkvalitnější módu, nyní září v novém lesku jako luxusní hotel. Ať už se jedná o komfortní pokoje, módní střešní terasu nebo půjčovnu elektrických kytar - v hotelu Ruby Marie si zaručeně užijete jedinečný pobyt.

Travellers Choice Award

Hotel, který získal ocenění Travellers' Choice Award, již přesvědčil řadu hostů z celého světa. Na hodnotících portálech je mimo jiné pozitivně vyzdvihována centrální poloha a příjemný personál.

Kulinářské speciality v hotelu Ruby Marie

Ráno si v hotelu Ruby Marie vychutnejte zdravou snídani. Regionální produkty, jako je lahodné ovoce a zelenina, čerstvé pečivo z místní pekárny a výběr chutných zálivek, jsou zárukou dokonalého začátku dne. Za pěkného počasí můžete snídat také na idylické střešní terase.

Ve vlastním hotelovém 24hodinovém baru můžete nepřetržitě zažívat kouzlo 60. let a večer si vychutnat ovocný koktejl. Milovníci hudby se mohou zaposlouchat do zvuků různých nových kapel, které v baru pravidelně vystupují - možná zde najdete svou novou oblíbenou kapelu?

Vaše služby inclusive: Zdravá snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

Bar
Wi-Fi
Restaurant
Snídaně každý den
Non-Smoking Hotel
Library
Terrace
24h reception
Luggage storage
Elevator
Sunbeds
Safe
 • Přenocování v pokoji rezervované kategorie
 • Denní snídaně
 • přístup do místnosti pro jógu s volně dostupnými podložkami

Důležité informace o vaší cestě Vzhledem k příslušným nařízením federální vlády a vlád jednotlivých států o omezení výskytu koronaviru (Covid-19) může v současné době docházet k odchylkám v nabídce služeb na místě. Tato omezení se týkají především společných prostor, jako jsou wellness, sauna a bazén, případně restaurace a bary. Před cestou se prosím informujte, jaké předpisy v současné době na místě platí a zda můžete přijet. Další informace obdržíte v hotelu. Děkujeme vám za pochopení, a to i jménem hotelů, které jsme pro vás zajistili.

Další informace

 • Check-In: od hodin 15:00
 • Check-out: do 11:00 hod
 • Adresa hotelu: Ruby Marie Hotel, Kaiserstrasse 2-4, 1070 Vienna, Rakousko

Doplňkové služby

 • Poplatek za služby (daň): platí se na místě, pokud je k dispozici.
 • WLAN: zdarma
 • Parkování: parkoviště APCOA je k dispozici za 25 €/den (bez možnosti rezervace).

Storno a změny

 • Podmínky najdete ve Všeobecných obchodních a cestovních podmínkách pořadatele "Wagner Kurzreisen GmbH".
 • U zájezdů, na které se kupují vstupenky (např. na muzikály, koncerty, opery), se stornopoplatky ve výši 100 % ceny vstupenky účtují ihned po provedení rezervace.
 • Žádost o rezervaci je možná nejpozději 7 dní před příjezdem. Kontaktujte náš servisní tým na adrese [email protected].

Důležité: V některých regionech může být při příjezdu vyžadován doklad o očkování, doklad o rekonvalescenci a/nebo negativní výsledek testu Corona (podmínky příjezdu a platnost testu se liší v závislosti na regionu). Před cestou se prosím informujte o platných místních předpisech a o tom, zda smíte cestovat. Pokud nemůžete cestovat kvůli platným předpisům, obraťte se na náš zákaznický servis.

Organizátor cesty

Odpovědnost organizátora cesty
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Německo

Příjezd

Pokud cestujete autem, zadejte do navigace následující adresu:

Ruby Marie Hotel
Kaiserstrasse 2-4
1070 Vienna
Rakousko

Na hlavní nádraží ve Vídni dojedete městskou hromadnou dopravou za 25 minut. Autem dojedete za přibližně 11 minut na vzdálenost 5 km.

Na letiště Vídeň je to z hotelu asi 20 km a veřejnou dopravou se na něj dostanete za 45 minut. S nimi ujedete asi 35 minut.

Zkušenosti z Vídně

Město na Dunaji s jedním z nejkrásnějších starých měst v Evropě okouzlilo již takové osobnosti, jako byl Ludwig van Beethoven nebo Marie Antoinetta, kteří ve Vídni působili po celý svůj život. I když si díky historickým budovám můžete zavzpomínat na doby dávno minulé, rakouské město může zazářit i moderní architekturou a rušným nočním životem. Podél Dunajského kanálu, v podloubích městské železnice a na Ringstrasse jsou těsně vedle sebe seřazeny různé kluby a bary.

Vídeň je však pravděpodobně proslulá především díky zámku Schönbrunn, který v nádherném barokním stylu sloužil jako sídlo císařského páru Sissi a Františka. Vídeňský Prátr je také velmi oblíbený u místních obyvatel i turistů.

FAQ

Mariahilfer Straße, nejznámější vídeňská nákupní ulice, je hned za rohem. Do vídeňské čtvrti Museumsquartier, vzdálené necelých 1,5 km, dojedete městskou hromadnou dopravou za 9 minut. Pěšky lze vzdálenost pohodlně urazit za 20 minut.

Vídeňské letiště je vzdálené asi 20 km a veřejnou dopravou se na něj dostanete za 45 minut.

Odhlášení by mělo proběhnout do 11:00 v den odjezdu.

Adresa Ruby Marie Hotel je:
Kaiserstrasse 2-4
1070 Vienna
Rakousko

Váš pokoj pro vás bude připraven od 15:00 v den příjezdu.