Více než 1 milion spokojených zákazníků
Prémiové hotely s ověřenou kvalitou
Cestování s kompenzací CO2
Travelcircus
Travelcircus
Vychutnejte si luxusní atmosféru bývalého obchodního domu'
Kaiserstrasse 2-4, 1070 Wien
Zobrazit na mapě

Co je součástí

 • Od 1 noci v pokoji dle vlastního výběru

 • Denní snídaně

 • přístup do místnosti pro jógu s volně dostupnými podložkami

Co milujeme

 • Idylická střešní terasa s kavárnou a lehátky

 • Hotelová knihovna

Hudba hraje v konceptu hotelu Ruby Marie velkou roli - hosté hotelu si mohou poslechnout živé koncerty v baru nebo si půjčit jednu z elektrických kytar.

Co je součástí

 • Od 1 noci v pokoji dle vlastního výběru

 • Denní snídaně

 • přístup do místnosti pro jógu s volně dostupnými podložkami

97%
Doporučení
267 Recenzí
Tripadvisor
3356 Recenzí
 • Přenocování v pokoji rezervované kategorie
 • Denní snídaně
 • přístup do místnosti pro jógu s volně dostupnými podložkami

Další informace

 • Check-In: od hodin 15:00
 • Check-out: do 11:00 hod
 • Adresa hotelu: Ruby Marie Hotel, Kaiserstrasse 2-4, 1070 Wien, Rakousko

Doplňkové služby

 • Poplatek za služby (daň): platí se na místě, pokud je k dispozici.
 • WLAN: zdarma
 • Parkování: parkoviště APCOA je k dispozici za 25 €/den (bez možnosti rezervace).

Storno a změny

 • Podmínky najdete ve Všeobecných obchodních a cestovních podmínkách pořadatele "Wagner Kurzreisen GmbH".
 • U zájezdů, na které se kupují vstupenky (např. na muzikály, koncerty, opery), se stornopoplatky ve výši 100 % ceny vstupenky účtují ihned po provedení rezervace.
 • Žádost o rezervaci je možná nejpozději 7 dní před příjezdem. Kontaktujte náš servisní tým na adrese [email protected].

Organizátora

Odpovědnost organizátora
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Německo
Bar
Wi-Fi
Restaurace
Snídaně
Nekuřácký hotel
Knihovna
Terasa
24 hodinová recepce
Úschovna zavazadel
Výtah
Lehátka
Bezpečné

Příjezd

Pokud cestujete autem, zadejte do navigace následující adresu:

Ruby Marie Hotel
Kaiserstrasse 2-4
1070 Wien
Rakousko

Na hlavní nádraží ve Vídni dojedete městskou hromadnou dopravou za 25 minut. Autem dojedete za přibližně 11 minut na vzdálenost 5 km.

Na letiště Vídeň je to z hotelu asi 20 km a veřejnou dopravou se na něj dostanete za 45 minut. S nimi ujedete asi 35 minut.

Zkušenosti z Vídně

Město na Dunaji s jedním z nejkrásnějších starých měst v Evropě okouzlilo již takové osobnosti, jako byl Ludwig van Beethoven nebo Marie Antoinetta, kteří ve Vídni působili po celý svůj život. I když si díky historickým budovám můžete zavzpomínat na doby dávno minulé, rakouské město může zazářit i moderní architekturou a rušným nočním životem. Podél Dunajského kanálu, v podloubích městské železnice a na Ringstrasse jsou těsně vedle sebe seřazeny různé kluby a bary.

Vídeň je však pravděpodobně proslulá především díky zámku Schönbrunn, který v nádherném barokním stylu sloužil jako sídlo císařského páru Sissi a Františka. Vídeňský Prátr je také velmi oblíbený u místních obyvatel i turistů.

Popis

Ruby Marie Hotel

Proč chodit daleko, když jsou dobré věci tak blízko? Mocné stavby s pohnutou historií, idylické zelené plochy a rozmanitá kulturní krajina lákají každoročně do rakouské metropole cestovatele z celého světa. Projděte se po pikantním starém městě, projděte se po exkluzivních nákupních ulicích nebo se zastavte v jedné z mnoha hospůdek, které vás budou rozmazlovat specialitami tohoto regionu.

Ruby Marie Hotels se nachází ve více než 100 let staré budově nedaleko vídeňského vlakového nádraží Westbahnhof a na okraji známé ulice Mariehilf Strasse a své hosty vítá od roku 2015. Tato impozantní budova, v níž se dříve nacházel první rakouský obchodní dům, v němž se prodávalo vše od domácích potřeb až po nejkvalitnější módu, nyní září v novém lesku jako luxusní hotel. Ať už se jedná o komfortní pokoje, módní střešní terasu nebo půjčovnu elektrických kytar - v hotelu Ruby Marie si zaručeně užijete jedinečný pobyt.

Travellers Choice Award

Hotel, který získal ocenění Travellers' Choice Award, již přesvědčil řadu hostů z celého světa. Na hodnotících portálech je mimo jiné pozitivně vyzdvihována centrální poloha a příjemný personál.

Kulinářské speciality v hotelu Ruby Marie

Ráno si v hotelu Ruby Marie vychutnejte zdravou snídani. Regionální produkty, jako je lahodné ovoce a zelenina, čerstvé pečivo z místní pekárny a výběr chutných zálivek, jsou zárukou dokonalého začátku dne. Za pěkného počasí můžete snídat také na idylické střešní terase.

Ve vlastním hotelovém 24hodinovém baru můžete nepřetržitě zažívat kouzlo 60. let a večer si vychutnat ovocný koktejl. Milovníci hudby se mohou zaposlouchat do zvuků různých nových kapel, které v baru pravidelně vystupují - možná zde najdete svou novou oblíbenou kapelu?

Vaše služby inclusive: Zdravá snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

FAQ

Mariahilfer Straße, nejznámější vídeňská nákupní ulice, je hned za rohem. Do vídeňské čtvrti Museumsquartier, vzdálené necelých 1,5 km, dojedete městskou hromadnou dopravou za 9 minut. Pěšky lze vzdálenost pohodlně urazit za 20 minut.

Vídeňské letiště je vzdálené asi 20 km a veřejnou dopravou se na něj dostanete za 45 minut.

Odhlášení by mělo proběhnout do 11:00 v den odjezdu.

Adresa Ruby Marie Hotel je:
Kaiserstrasse 2-4
1070 Wien
Rakousko

Váš pokoj pro vás bude připraven od 15:00 v den příjezdu.