NHL Švédsko: Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings
CZ
|
gb
EN

Zažijte jedinečnou atmosféru NHL ve Stockholmu: 17. listopadu 2023 (lístky na zápas + ubytování)

Co je součástí

• Ubytování ve vámi vybraném prémiovém hotelu

• Snídaně a další služby v závislosti na hotelu

• Lístky na zápas NHL: Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings

Co milujeme

• Zažijte atmosféru utkání nejprestižnější hokejové ligy na světě

Chtěli byste vidět jiný zápas NHL? Žádný problém! Ve Stockholmu se budou konat tato utkání:

Záruka nejlepší ceny
  • Včetně ubytování ve vámi vybraném prémiovém hotelu
  • Snídaně a další služby navíc v závislosti na vybraném hotelu
  • Včetně lístků na zápas NHL: Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings (17. 11. 2023)
  • Adresa: Avicii Arena, 121 77 Johanneshov, Švédsko

Vstupenky obdržíte e-mailem nejméně 7 dní před příjezdem.

Další informace:

• Upozornění: Čas konání akce se může změnit. Zákazník je povinen si před akcí ověřit podrobnosti.

Avicii Arena 121 77 Johanneshov Sweden

Na místo konání zápasu se také snadno dostanete veřejnou dopravou: Z T-Centralen (Stockholm City) můžete jet zelenou linkou metra (17, 18 a 19). Nejbližší stanice k Avicii Areně je Globen. Také tyto stanice jsou od arény vzdáleny jen několik minut chůze:

• Gullmarsplan
  • Skärmarbrink
  • Blåsut
  • Sandsborg
  • Enskede Gård

Dovolená ve Stockholmu

Hlavní město Švédska se může pyšnit mnoha dechberoucími památkami. Zde je 5 nejzajímavějších památek, které byste měli během pobytu ve Stockholmu vidět:

• Královský palác ve Stockholmu, nádherná budova, která je oficiálním sídlem královské rodiny.
  • Staré město (Gamla Stan), okouzlující čtvrť s křivolakými uličkami a pestrobarevnými budovami.
  • Muzeum Vasa, v němž se nachází nejzachovalejší loď ze 17. století.
  • Skansen, muzeum pod širým nebem, kde se můžete seznámit s historií a kulturou Švédska.
  • ABBA muzeum, které se zaměřuje na švédskou popovou skupinu ABBA, k vidění jsou zde interaktivní exponáty i hudební nástroje a kostýmy.

Stockholm se může pochlubit také bohatou kulinářskou scénou, úchvatnou architekturou a pestrou kulturou.

Popis

NHL ve Stockholmu: Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings

Zažijte nejlepší hokej na světě na vlastní kůži! NHL přijíždí na čtyři zápasy do Stockholmu. Buďte u toho, až se hvězdy NHL utkají na ledě. S tímto jedinečným balíčkem máte možnost vidět nejlepší světové hokejisty naživo a užít si atmosféru zápasu NHL. Rezervujte si vstupenky a ubytování ještě dnes a buďte součástí dění, až NHL dorazí do Stockholmu!

Důležité informace

Co? Utkání NHL: Toronto Maple Leafs vs. Detroit Red Wings

Kde? Avicii Arena, Stockholm

Kde? 17. 11. 2023 ve 20:00

Zápas NHL ve Stockholmu: vstupenky na utkání + ubytování v prémiovém hotelu

Chcete spojit návštěvu zápasu NHL s pobytem ve Stockholmu? Pak je pro vás tento balíček od Travelcircusu to pravé! Nabídka zahrnuje vstupenky na zápas a ubytování v prémiovém hotelu.