travelcircus

Das Triest

Wiedner Hauptstrasse 12, 1040 Wien
Zobrazit na mapě

Das Triest

5
Kvalitní hotel v univerzitní čtvrti Vídně

Co je součástí

 • Od 1 noci v pokoji dle vlastního výběru

 • Denní snídaně formou bufetu

 • Využití fitness centra

Co milujeme

 • Jen pár minut chůze od kostela Karlskirche

 • Klidný a listnatý vnitřní dvůr

Co je součástí

 • Od 1 noci v pokoji dle vlastního výběru

 • Denní snídaně formou bufetu

 • Využití fitness centra

94%
Doporučení
330 Recenze
Tripadvisor
963 Recenze
2

Vyberte doplňkové služby

Dostupné doplňkové služby závisí na vybraném pokoji. Můžete si objednat další atrakce, jako jsou masáže, lázně, tenisový kurt, fotbalové tréninky pro děti atd. Nejprve si prosím vyberte pokoj.

Popis

Das Triest

Čtvrť Das Triest, která se nachází v sousedství vídeňské Technické univerzity, je živým místem studentské scény, kde se kavárny a bary střídají s knihkupectvími a galeriemi. Odtud se také pěšky dostanete k nejznámějším památkám města, jako je Vídeňská státní opera, Karlskirche nebo Hofburg.

Travellers Choice Award

Hosté si pochvalují zejména ideální polohu hotelu v blízkosti mnoha památek. Líbí se jim také krásné a tiché pokoje. Hotel Triest proto obdržel ocenění Travellers' Choice Award od portálu Tripadvisor.

Kulinářské speciality v hotelu Das Triest

V hotelu na vás ráno čeká bohatý výběr jídel v podobě lahodné snídaně formou bufetu. Najdete zde vše, co si jen můžete přát, od voňavého pečiva nebo domácího džemu přes regionální uzeniny a vaječné pokrmy až po kávu v páře. V létě si tyto delikátní pokrmy můžete vychutnat na odlehlém nádvoří.

Večer si v Bistru Porto můžete pochutnat na vynikajících pokrmech středomořské kuchyně s výraznými italskými vlivy. Připijte si sklenkou vybraného vína a nechte den skončit v pohodě.

Služby v ceně: V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu.

Fitness v hotelu Das Triest

V hotelové posilovně najdete několik strojů na trénink síly nebo vytrvalosti. Začněte den po sportovním výkonu odpočatí.

Vaše služby inclusive: V ceně ubytování je zahrnuto používání fitness centra.

Wi-Fi
Fitness
Restaurant
Parking
Wheelchair accessible
24h reception
Shuttle service
Laundry dryer
 • Přenocování v pokoji rezervované kategorie
 • Včetně každodenní snídaně
 • Včetně využití fitness centra

Důležité informace o vaší cestě Vzhledem k příslušným nařízením federální vlády a vlád jednotlivých států o omezení výskytu koronaviru (Covid-19) může v současné době docházet k odchylkám v nabídce služeb na místě. Tato omezení se týkají především společných prostor, jako jsou wellness, sauna a bazén, případně restaurace a bary. Před cestou se prosím informujte, jaké předpisy v současné době na místě platí a zda můžete přijet. Další informace obdržíte v hotelu. Děkujeme vám za pochopení, a to i jménem hotelů, které jsme pro vás zajistili.

Další informace

 • Check-In: od hodin 15:00
 • Check-out: do 12:00 hod
 • Adresa hotelu: Das Triest, Wiedner Hauptstrasse 12, 1040 Wien, Rakousko

Doplňkové služby

 • Poplatek za služby (daň): platí se na místě, pokud je k dispozici.
 • WLAN: zdarma
 • Transfer z letiště: z letiště do hotelu za 51 €, z hotelu na letiště za 46 €

Storno a změny

 • Podmínky najdete ve Všeobecných obchodních a cestovních podmínkách pořadatele "Wagner Kurzreisen GmbH".
 • U zájezdů, na které se kupují vstupenky (např. na muzikály, koncerty, opery), se stornopoplatky ve výši 100 % ceny vstupenky účtují ihned po provedení rezervace.
 • Žádost o rezervaci je možná nejpozději 7 dní před příjezdem. Kontaktujte náš servisní tým na adrese [email protected].

Důležité: V některých regionech může být při příjezdu vyžadován doklad o očkování, doklad o rekonvalescenci a/nebo negativní výsledek testu Corona (podmínky příjezdu a platnost testu se liší v závislosti na regionu). Před cestou se prosím informujte o platných místních předpisech a o tom, zda smíte cestovat. Pokud nemůžete cestovat kvůli platným předpisům, obraťte se na náš zákaznický servis.

Organizátor cesty

Odpovědnost organizátora cesty
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Německo

Příjezd

Pokud cestujete autem, zadejte do navigace následující adresu:

Das Triest
Wiedner Hauptstrasse 12
1040 Wien
Rakousko

Vídeňské hlavní nádraží je od hotelu vzdáleno asi 15 minut jízdy autem i veřejnou dopravou.

Z vídeňského letiště se do hotelu dostanete autem nebo veřejnou dopravou za 30 až 35 minut.

Objevte Vídeň

Hotel se nachází přímo u městských památek. Projděte se po náměstí Karlsplatz kolem barevných květinových záhonů a klidných fontán k impozantní budově kostela Karlskirche. Směrem na sever se dostanete do vnitřního města, tedy do kulturně nejbohatší části Vídně. Prohlédněte si zde řadu muzeí, například Uměleckohistorické muzeum nebo Albertinu, a obdivujte Vídeňskou státní operu.

Projděte se také po luxusních obchodech na náměstí Kohlmarkt ve Zlaté čtvrti. Park, který přiléhá k Hofburgu, vybízí k posezení na rozsáhlých zelených plochách mezi velkými stromy. Za návštěvu stojí také městský zábavní park Wiener Prater.

FAQ

Váš pokoj pro vás bude připraven od 15:00 v den příjezdu.

Odjezd by měl být proveden do 12:00 v den odjezdu.

Na recepci si můžete předem domluvit transfer z letiště. Za cestu z letiště do hotelu zaplatíte 51 € a za zpáteční cestu na letiště 46 €.

Adresa je:
Wiedner Hauptstrasse 12
1040 Wien
Rakousko

Parkoviště Technické univerzity můžete využívat za sníženou cenu 35 € na den. Před opuštěním parkoviště to prosím oznamte na recepci.